КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Три «золота» чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків

З 26 по 27 серпня 2020 року в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2003 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь 25 команд, загалом 573 учасники. Донецька область, делегувавши 27 легкоатлетів, посіла сьоме місце командного заліку.

Учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки здобули низку нагород.

Дворазовим чемпіоном України став Олександр Сосновенко (м. Дружківка), який найшвидше пробіг дві дистанції - 200 м (22,47) та 400 м (49,07), а також став бронзовим призером у естафеті (2.03,56).

Чемпіонкою України зі штовхання ядра вагою 3 кг стала Марія Ларіна (м. Торецьк) - 14,40.

Бронзові нагороди за підсумками естафетного бігу здобули Еліна Пристинська (м. Краматорськ) і Євгенія Кукліна (м. Краматорськ) - 2.20,09.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі Тетяна Серорез і Олексій Кривошанов.