КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Тріумф на кадетському чемпіонаті України з боротьби у Харкові

   З 2 по 5 вересня 2020 року в палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2003-2004 років народження.
   Спортсменки Донецької області здобули перше місце командного заліку серед усіх регіонів країни.
Учениці та студентки Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки здобули вісім нагород: 4 золоті, 1 срібна та 3 бронзові нагороди.
У ваговій категорії до 40 кг чемпіонкою стала Віолетта Семчова (м. Торецьк).
У ваговій категорії до 46 кг перше місце посіла Аїда Керимова (м. Торецьк), друге місце – Софія Леппа (м. Слов’янськ).
У ваговій категорії до 49 кг на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Анастасія Кудрявцева (м. Бахмут) та Анастасія Задворна (м. Бахмут).
У ваговій категорії до 55 кг п’яті місця посіли Олександра Федорченко (м. Покровськ) і Максим Кізюк (м. Бахмут).  
У ваговій категорії до 61 кг «золото» здобула Катерина Шалікова (м. Бахмут), «бронзу» – Галина Олексіївська (м. Торецьк).
У ваговій категорії до 69 кг перемогу святкувала Євгенія Сєдих (м. Бахмут).
   Чемпіонки та призерки змагань нагороджені медалями та грамотами Міністерства молоді та спорту України. У церемонії нагородження взяв участь директор КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» Ігор Анушкевич, майстер спорту СРСР з дзюдо, заслужений тренер України.
Зазначимо, що чемпіонки України серед кадеток Аїда Керимова та Євгенія Сєдих є спортсменами-інструкторами Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік.
   До змагань чемпіонську команду підготували тренери-викладачі коледжу ім. С.Бубки: Андрій і Максим Єфремови, Григорій Шепелєв, Людмила Скляренко, Ірина Гусяк.