КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Тріумф важкоатлетів на чемпіонаті України (U13) в Павлограді

З 9 по 14 жовтня 2020 року в місті Павлоград (Дніпропетровська область) відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, а також турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.
   Вперше за багато років Донецька область посіла перші місця у командних заліках серед юнаків і дівчат. Значний внесок у командні перемоги Донеччини зробили учні Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.
   Чемпіоном України у ваговій категорії понад 73 кг з результатом у сумі двоборства 176 кг став Владислав Голованов (7 клас, м. Білозерське/м. Бахмут). Він виграв боротьбу за чемпіонство, випередивши найближчого суперника на 10 кг у сумі двоборства.
   Срібною призеркою у в/к до 40 кг з результатом 84 кг у сумі двоборства стала Аліна Перегудова (7 клас, м. Білозерське/м. Бахмут).
   Бронзовою призеркою у в/к понад 71 кг з результатом у сумі двоборства 87 кг стала Дар’я Кулік (8 клас, м. Маріуполь/м. Бахмут).
   Бронзовим призером у в/к до 73 кг з результатом у сумі двоборства 135 кг став Назар Коваленко (8 клас, м. Бахмут).
   До чемпіонату важкоатлетів підготував тренер-викладач ДОСКСП ім. С.Бубки Ігор Обухов.
   Загалом за звання найкращих змагалися 170 важкоатлетів з 18-ти областей країни, серед них 22 представники Донецької області. Здобуток нашої команди – 14 медалей (2 золоті, 6 срібних, 6 бронзових), а також перші місця в обох командних заліках.
   Юнаки Донеччини стали найсильнішими, випередивши команди Дніпропетровської і Хмельницької областей, а у командному заліку серед дівчат трійку кращих склали Донецька, Волинська і Луганська області.