gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

У ДВУОР ІМ.С.БУБКИ пролунав останній дзвоник…

   Урочиста лінійка в училищі стала яскравою та зворушливою подією у житті юних спортсменів, їх викладачів, тренерів та батьків. Святково прикрашена площа зібрала учнів та студентів всіх спортивних відділень.

   З вітальним словом до великої училищної родини звернувся директор ДВУОР Анушкевич І.К., який побажав щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками життєвого шляху, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.

   Про успіхи в навчанні учнівської і студентської молоді, їх досягнення в різних конкурсах та конференціях можна було спостерігати під час нагородження вихованців грамотами.

   Захід пройшов у теплій, щирій атмосфері. Протягом усієї лінійки лунали музика, теплі слова на адресу випускників, викладачів, батьків.

   Фінальним акордом урочистості став останній дзвоник, який дали випускник ІVкурсу 2017 року Бичков Станіслав та учениця 7 класу Гетта Марина.

   Бажаємо усім учням сонячного літа та незабутніх канікул, студентам – вдало скласти сесію, а випускникам – знайти свою стежину у житті!

   Ми віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

gallery/у двуор ім.с.бубки пролунав останній дзвоник (4)