КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

В коледжі вшанували пам’ять загиблих від Голодомору

   Щорічно в четверту суботу листопада  Україна вшанує пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
   Цьогоріч пам’ятна дата припадає на 26 листопада. У цей день о 16:00 українців, запрошують долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання, а також долучитися до традиційної акції «Запали свічку» і засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися.
   Цьогорічну кампанію на вшанування пам’яті жертв Голодомору, яка проходить в умовах повномасштабної війни, Український інститут національної пам’яті проводить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо». — Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками й вчинення злочину геноциду. Але зараз Україна і світ — інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше — згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо!