КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

В облдержадміністрації привітали Катерину Зелених і Андрія Єфремова

   22 грудня 2020 року в місті Краматорськ відбулась урочиста зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями спорту регіону.
   «Спорт є тим чинником, завдяки якому формується здорове суспільство та забезпечується розвиток його наступних поколінь, – звернувся до спортивної еліти Павло Кириленко. – Із впевненістю можу сказати, що саме ваші досягнення дали можливість нам не тільки стабілізувати і зберегти величезний спортивний потенціал Донеччини, а й зміцнювати його, прямувати до нових перемог. І підґрунтям для цього має стати підтримка з боку облдержадміністрації, яка передбачає програму з надання спортсменам і тренерам адресних виплат на придбання житла, щомісячних стипендій, одноразових грошових винагород, оновлення спортивної інфраструктури, зокрема, у рамках програми президента України «Велике будівництво».
   «Керівництво Донецької області приділяє велику увагу розвитку спорту, і це бачать в інших регіонах України та профільному Міністерстві, – додав начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. – Попри всі складнощі, ми з гідністю представляємо рідний край та державу. Так, за часи незалежності українці вибороли 122 медалі Олімпійських ігор, і 14 з них принесли атлети Донеччини. Спортсмени та тренери, ви є нашим головним багатством, і я щиро бажаю вам витримки, наснаги, незгасної віри в себе та майбутні яскраві перемоги».
   Після слів привітання та перегляду відеоролику про міжнародні досягнення спортсменів, які завітали на зустріч, відбулася урочиста церемонія нагородження. Сертифікати на виплату одноразових грошових винагород за бронзову нагороду Кубку світу з боротьби вільної, що відбувся в Белграді (Сербія), отримали студентка Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки Катерина Зелених і тренер-викладач коледжу Андрій Єфремов.
   Ключі від квартир отримали два майстри спорту України міжнародного класу: у місті Бахмут – кандидат на участь у Олімпійських іграх в Токіо з легкої атлетики Сергій Смелик, у місті Дружківка – рекордсмен світу з пауерліфтингу Костянтин Мусієнко. Відзначимо, що комплексну програму з придбання житла для спортсменів і тренерів на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів запроваджено на Донеччині в 2019 році, коли вона охопила 12 атлетів і 2 наставників.
   Директору Школи вищої спортивної майстерності Крістіні Русіновій та керівнику комунального позашкільного навчального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту» Ніні Алєксєєвій Павло Кириленко вручив ключі від спеціалізованих легкових автомобілів Ford Transit. Нові автомобілі призначені для перевезення велосипедистів з метою участі в чемпіонатах світу, України та супроводу спортсменів під час проведення виїзних учбово-тренувальних занять і змагань.
   Подяки Міністерства молоді та спорту України висловлено першому віцепрезиденту, виконавчому директору громадської спілки «Асоціація футболу Донецької області» Олександру Косевичу та заслуженому тренеру України з комбат Дзю-Дзюцу Андрію Безуглому.
Посвідчення про присвоєння спортивних звань «Майстер спорту України» отримали: чемпіонка України з боротьби вільної серед кадеток, срібна призерка чемпіонату України серед юніорок, бронзова призерка чемпіонату України серед жінок до 23 років Катерина Шалікова та чемпіон України з боротьби греко-римської серед кадетів Нікіта Дементієв.
   Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко нагородив заслуженого тренера України з кікбоксингу WAKO Віталія Лі, листом подяки Донецької обласної державної адміністрації – заслуженого тренера України з боротьби греко-римської Олега Євтушенка.
   Також сертифікати на виплату одноразових грошових винагород отримали:
- за досягнення на чемпіонаті світу з боротьби самбо – переможець змагань Владислав Руднєв та срібний призер Дмитро Стеценко;
- за «золото» чемпіонату Європи зі скелелазіння – переможець змагань у дисципліні «швидкість» Даниїл Болдирев;
- за бронзову нагороду Кубку світу з боротьби вільної – Аліна Бережна зі своїм тренером Олександром Веремієнком;
- за підсумками участі у перших в Україні адаптивних змагань «Ігри Нескорених 2.0» – дворазовий переможець та срібний призер з легкої атлетики Віктор Дикий.
   Зі словами-відповіддю та щирою вдячністю за умови, що створено для атлетів і тренерів Донеччини, до голови облдержадміністрації Павла Кириленка звернулися тренер-викладач ДОСКСП ім. С.Бубки Андрій Єфремов, а також Сергій Смелик, Дмитро Стеценко, Даниїл Болдирев.
Особистий внесок очільника регіону в реалізацію національного проєкту «Велике будівництво», у рамках якого в Донецькій області протягом 2020 року з’явилося 5 оновлених стадіонів, був відзначений медаллю «За заслуги» Української асоціації футболу, що Павлу Кириленку вручив перший віцепрезидент Асоціації футболу Донецької області Олександр Косевич.
   На завершення заходу начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик презентував десятки кращих спортсменів та тренерів області з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю (за рейтингом, який складався за підсумками виступу атлетів на офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях).