КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Валентин Лобода і Аліна Юрченко – віцечемпіони України з двоборства

   З 29 лютого по 2 березня 2020 р. у місті Київ відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР, який зібрав близько 800 юнаків і дівчат 2005-2006 років народження та молодше з 24 регіонів країни.
   За підсумками змагань двоє вихованців Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки стали віцечемпіонами країни, при цьому покращивши особисті рекорди в обох дисциплінах двоборства,що включає біг на 60 метрів та стрибки з жердиною. 
Валентин Лобода (9-А клас, м. Бахмут,тренери - Юрій Седньов,Олексій Логвиненко)стрибнув с жердиною на 3,80 м (РВ) і пробіг 60-метрівку за 7,83 сек. (РВ).
   Аліна Юрченко (8-А клас, м. Слов’янськ/Бахмут, тренери - Юрій Седньов, Анатолій Волчанін) стрибнула с жердиною на 2,60 м (РВ) і пробігла 60-метрівку за 8,96сек. (РВ).
   Вітаємо з рекордами та медалямилегкоатлетів та їхніх тренерів!
Про нових потенційних зірочок вітчизняної Королеви спорту розповів Андрій Каратєєв, старший тренер збірної України з резерву: «Ці змагання були цікаві тим, що за аналізом виступів цих юних атлетів ми побачили, яким буде кістяк юнацької та юніорської збірних через три-чотири роки.     Подвоювало інтерес те, що якраз спортсмени 2005-2006 рр.н. за два роки будуть боротися за ліцензії для участі в четвертих Юнацьких Олімпійських іграх. Звісно, в такому віці зміни та ротації серед лідерів будуть відбуватися достатньо швидко, тим не менш, за підсумками змагань можна відзначити низку дуже перспективних спортсменів».