gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Ваша слава не вмре, не загине…

   Не переведуться на нашій землі українській лицарі-герої. Боронили вони рідний край у часи козацькі, захищали свою землю у громадянську та вітчизняну віну, подавали руку братерської допомоги народу Афганістану.

   15 лютого 2017 року пройшов для учнів 8-9 класів патріотичний захід легендарної слави. Присвячений він річниці виведення військ з Афганістану, присвячений воїнам, які завершивши свій інтернаціональний обов'язок, повернулися героями або не повернулися зовсім. Свою мужність, свою доблесть передають синам і онукам, вчать любові та патріотизму молодь.

   Під час заходу читали палкі поезії, лунали пісні про доблесть і незламність.
Напередодні річниці виведення військ з Афганістану учні 10-11 класів, майбутні наші захисники, разом з учителями історії побували у віртуальному музеї Трагедії та доблесті Афганістану. А студенти створили чудові презентації для учнів 7 класу. Які співзвучні події, які схожі часи, тому й доблесть лицарська не вмирає, передається з пам'яттю поколінь.

   Не переривається нитка пам'яті, мужності, героїзму нашого воїнства. На зміну батькам стають сини. Так було, так є, так буде!

gallery/afganistan-m2017 (1)