КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Велошосейники коледжу – призери чемпіонату України в багатоденці

З 11 по 15 серпня 2021 року в місті Біла Церква (Київська область) відбувся відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (шосе) – багатоденна гонка на час серед юніорів та юніорок.

У змаганнях взяли участь 119 спортсменів (21 команда). Багатоденну гонку склали чотири етапи: індивідуальна гонка на час (20 км), а також три етапи групових гонок (117,5 км, 113,5 км, 129,5 км).

В особистому заліку бронзовим призером став кандидат у майстри спорту України Сергій Костюченко, студент Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

За підсумками командної першості срібні нагороди здобула команда юніорів Донецької області, до складу якої увійшли студенти ДОСФКСП ім. С.Бубки: кандидати у майстри спорту України Сергій Костюченко, Богдан Солонніков, Максим Телегін, Герман Діденко. Команда Донецької області з часом 27:45.37 випередила вісім команд і поступилася лише команді Київської області (27:45.25).

До змагань студентів підготував Олександр Геращенко, тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки.