КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Вертеп-фест – 2018

«А що другий празник – Cвятого Василія!

Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!».
  

   14 січня на головній сцені Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиці пройшов «Вертеп-фест – 2018», до якого з театралізованим дійством приїхали представники Київського відділення громадської організації «Українська Академія Лідерства». На цьому заході були присутні  і вихованці ДВУОР ІМ.С.БУБКИ.  
   Старий новий рік знайомий нам мелодійними щедрівками у виконанні веселих компаній. 14 січня – в Україні  свято Василя та Маланки. У цей день до кожної хати приходила Маланка з дідом Василем, бажали щастя господарям садиби і якщо в хаті була незаміжня, могли запропонувати, в жартівливій формі, нареченого.
   Студенти подарували дійсно веселе свято бахмутчанам. Яскраве театралізоване дійство супроводжувалось традиційними колядками й маланками в акапельному виконані самих артистів, за допомогою лише декількох перкусійних інструментів. Сюжет увібрав в себе традиційні обряди (засівання, обряд ведення кози, танок Маланки тощо). Але в той самий час образи були осучаснені, використовувався молодіжний сленг, освітлювались актуальні проблеми. Молодь активно прийняла запит на участь в інтерактивних конкурсах. На при кінці дійства увесь зал гучно і весело разом співав щедрівки.