КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Відкритий чемпіонат Албанії з легкої атлетики

   24 травня 2022 року в місті Ельбасан (Албанія) відбувся відкритий чемпіонат Албанії з легкої атлетики, на якому в складі команди України дві представниці Донецької області відзначилися перемогами й особистими рекордами.

17-річна Марія Ларіна з Торецька, яка представляє місто Бахмут, стала кращою за підсумками дорослих змагань у штовханні ядра вагою 4 кг. Результат 14 м 90 см для вихованки Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетки Школи вищої спортивної майстерності регіону виявився виконанням нормативу на юніорський чемпіонат світу (серед легкоатлетів до 20 років), що заплановано провести в Колумбії.

   «Цю медаль я хочу присвятити своїм рідним. Вони залишилися в Україні у складній ситуації в місті Торецьк Донецької області. Мамо і бабуню, ця медаль – для вас. Я вас дуже сильно люблю. Дякую всій команді за підтримку, дякую тренеру за підготовку», – написала на своїй сторінці в Instagram Марія Ларіна.

   15-річна Марія Стрєлець, вихованка комплексної ДЮСШ міста Костянтинівка, учениця ДОСФКСП ім. С.Бубки, атлетка ШВСМ виграла змагання зі штовхання 3-кілограмового ядра серед дівчат вікової категорії U18. Результат 15 м 90 см дозволив спортсменці виконати норматив кандидата у майстри спорту України та кваліфікуватися на юнацький чемпіонат Європи.

   «Дякую моєму тренеру, який постійно зі мною навіть на відстані. Дякую моїй родині, безмежно люблю», – написала в Instagram Марія Стрєлець.

   Вітаємо спортсменок і Олексія Семенова, тренера-викладача ДОСФКСП ім. С.Бубки.

   Нагадаємо, група юних українських легкоатлетів упродовж майже двох місяців перебуває в Албанії, щоб продовжити тренування й вже цього сезону якомога гучніше заявити про рідну державу на міжнародних змаганнях.