КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Відкритий чемпіонат Сербії з триатлону

З 20 по 22 травня 2022 року в місті Белград відбувся відкритий чемпіонат Сербії з триатлону на спринтерський дистанції. Спортсмени відділення триатлону Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки гідно представили Україну та Донеччину. За підсумками змагань Олександр Потрубач став чемпіоном Сербії, Всеволод Оленічев – віцечемпіоном, а Данило Драгулян посів п’яте місце. Спортсменів підготувала Ольга Драгулян, тренер-викладач ДОСФКСП ім. С.Бубки. Вітаємо спортсменів та їхню наставницю!

Підґрунтям успішного виступу представників Донецької області на відкритому чемпіонаті Сербії є якісні тренування в Аланії (Туреччина) та Варні (Болгарія) під орудою тренерів-викладачів Георгія та Ольги Драгулянів, що стало можливим завдяки надзвичайній гостинності національних федерацій триатлону цих країн.

Загалом на відкритому чемпіонаті Сербії вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки здобули 12 нагород.
   Триатлети, які є членами національної збірної команди України, поповнили скарбничку Донеччини десятьма медалями. Мирон Бойко з результатом 57 хвилин 20 секунд здобув «золото» серед молоді U23 та «срібло» у абсолютній віковій категорії, Іван Шевченко – «срібло» серед молоді та «бронзу» в абсолютній категорії (58.14). Іван Ткаченко став кращим серед юніорів (59.06). За підсумками жіночих змагань Варвара Мухіна виборола «золото» серед молоді та «срібло» у абсолютній віковій категорії (1:06.53), Олександра Заровна стала першою серед юніорок та третьою в абсолютній категорії (1:07.13). Вероніка Горобець посіла третє місце серед молоді U23 (1:10.59).
   Юні та перспективні триатлети додали до скарбнички Донеччини дві медалі: «золото» – Олександр Потрубач серед кадетів (35.04), «срібло» – Всеволод Оленічев у віковій категорії юнаки (1:08.02). Ще два представники Донецької області – Максим Стародубцев та Данило Драгулян – посіли відповідно четверте та п’яте місця серед молоді та кадетів.