КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики

   З 27 по 05 березня 2023 року в місті Ужгород відбувся Відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики присвячений Збройним силам України.

   Серед вихованців коледжу чемпіоном у ваговій категорії до 89 кг став Чиняков Данило з результатами у вправах: ривок (145 кг), поштовх (176 кг) та сумі двоборства (321 кг), Кисельов Ілля у сумі двоборста (288 кг) виконав норматив майстра спорту України. Хочемо відзначити, що на вікритті змагань Боровському Андрію було вручено посвідчення майстра спорту України.

   Також у змаганнях приймали участь випускники коледжу, які відзначились не менш гарним результатом, а саме у ваговій категорії 109 кг чемпіоном став Прилипко Владислав з результатами у вправах: ривок (145 кг), поштовх (191 кг) та у сумі двоборства (336 кг) у цій же ваговій категорії срібним призером став Москаленко Ілля з результатами у вправах: ривок (145 кг), поштовх (190 кг) та сумі двоборства (335 кг).

   Важкоатлети Донеччини гідно виступили на змаганнях здобувши 1 командне місце у заліку.

   Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів Обухова Ігоря Вікторовича та Обухова Ігоря Ігоровича з вдалим виступом на змаганнях!