ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Відновлюється навчально-тренувальний процес у ДВУОР ім. С.Бубки

   З 11 червня 2020 р. у Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки триває відновлення навчально-тренувального процесу – відповідно до наказу начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика від 10 червня 2020 р. №01-07/270/320-20 «Про послаблення протиепідемічних заходів».
   Затверджений розклад навчально-тренувальних занять з 11 по 30 червня 2020 р. До тренувань під керівництвом тренерів-викладачів ДВУОР ім. С.Бубки запрошено лише тих учнів та студентів, які мешкають у Бахмуті. Використовується спортивна база Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, власна спортивна база.  
   Навчально-тренувальний процес у ДВУОР ім. С.Бубки поновлений з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у звя’зку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 №28.   
   Максимальна кількість осіб у спортивно-тренувальній групі – 10 осіб (1 тренер-викладач та 9 учнів/студентів). Заняття відбуваються переважно на свіжому повітрі, з дотриманням заходів індивідуальної профілактики та протиепідемічних заходів. Відновили тренування представники відділень баскетболу, боксу, велоспорту, волейболу, дзюдо, легкої атлетики.
   Також відновлюється проведення навчально-тренувальних зборів. На перший з моменту введення карантину НТЗ вирушають представники відділення велоспорту під орудою тренера-викладача Олександра Геращенка (з 16 по 24 червня у місті Знам’янка Кіровоградської області). Головна мета цього НТЗ – безпосередня підготовка до участі у відкритому чемпіонаті України з багатоденної гонки, яка має відбутися з 25 по 28 червня у місті Біла Церква.     
   Протягом другої половини червня-першої половини липня заплановано навчально-тренувальні збори для представників відділень боксу, боротьби вільної, велоспорту, легкої атлетики.