ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Відзначення Дня студентів в училищі

   З нагоди святкування Міжнародного дня студента в училищі відбулась довгоочікувана подія – «Міс і Містер ДВУОР 2019».Педагог-організатор Лисенко А. Є. разом з учасниками ретельно попрацювала над образами героїв, продумуючи кожну деталь, аби максимально розкрити унікальність і талант «гравців»-конкурсантів.«Міс і Містер ДВУОР - 2019» передбачав формат гри, в якій кожен з учасників, окрім зовнішньої привабливості і творчих здібностей, показав спортивні навички, інтелект та власну неординарність.
   Бурхливими оплесками публіка зустріла Кабзан Ганну та Бойко Софію, студенток Бахмутського коледжу мистецтв ім.І.Карабиця, які завітали на урочисту подію, аби поздоровити студентську молодь та подарувати музичні хіти.  
   За результатами голосування журі, конкурсанти зайняли наступні номінації:
Міс та Містер галантність - пара № 4 – Камаєв Артур та Логвинюк Катерина, які уособлювали романтику, таємничість, диво і привабливість.
   Міс та Містер спорт – пара № 1 - смілива та відверта Кукліна Євгенія, харизматичний і веселий Рябенко Владислав. У цих конкурсантів, в повному сенсі, приголомшлива енергетика.
Міс та Містер артистизм – пара № 3 – на перший погляд, спокійна дівчина Дем’янова Таісїя, котра може вразити своєю шаленою енергією й загадковий Єгор Міняйло, який здивував своєю артистичністю.
   І найголовніша номінація «Міс та Містер ДВУОР - 2019» дісталась парі № 2 - Разгонов Максим та Юрчук Кристина, які мають абсолютно різні характери, що вдало гармонують.
   Вітаємо переможців та учасників, студентів та викладачів за атмосферу неймовірного свята.     

 

gallery/відзначення дня студентів в училищі (5)