ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН

   З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини, в рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» 20 листопада 2019 року о 14.00 у великій залі Бахмутської міської ради відбулась  акція «Дитяча сесія». У заході взяли участь лідери учнівського та студентського самоврядування, члени молодіжної ради при Бахмутській міській раді, до якої входять студенти ДОНЕЦЬКОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ Павлов Дмитро та Ярошенко Олеся.
   Дитяча сесія розпочалась гімном України та реєстрацією у часників депутатськими картками. На порядок денний були винесені питання, заякі молодь мала змогу проголосувати за допомогою системи голосування «Рада». Секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко розповіла про роботу депутатського корпусу, ознайомила зі  структурою Бахмутської міської ради.  
   Представники студентського та учнівського самоврядування зустрілись та обговорили з міським головою питання розвитку Бахмута, інфраструктурні проекти, які реалізуються у місті та поділилися з Олексієм Ревою своїми ідеями на перспективу розвитку Бахмутської громади.
   Для учасників заходу проведено  екскурсію по приміщенню Бахмутської міської ради, під час якої молодь мала змогу ознайомитись з напрямами діяльності відділів та управлінь.
   Проведення спільного круглого столу «Молодь змінює громаду» дало змогу учасникам заходу поділитися своїми ідеями та побажаннями щодо розбудови громади, дружної до дітей та молоді.
   Долучившись до акції «Дитяча сесія» Бахмутськаміська рада вкотре продемонструвала свою відкритість та готовність слухати і чути дітей та молодь у своїй громаді.

gallery/відзначеннявсесвітнього дня дитини  (5)