КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Виховний захід до Дня захисника та захисниці України та Дня Українського козацтва

   12 жовтня 2021 року у КЗ «ДОСФКСП  ім. С.БУБКИ» для студентів І курсу було проведено виховний захід до  Дня захисника та захисниці України та Дня Українського козацтва. Метою проведення якого є сформувати у юного покоління почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність стати на захист державних інтересів країни, виховувати глибоку повагу до захисників, які віддали своє життя в ім’я майбутнього.
На свято завітали представники прикордонної служби України, які стали почесними гостями нашого заходу. Діти із зацікавленістю вступили із ними в діалог.
   Вчитель історії Олег Абрамов підготував доповідь про оборону Бахмутських рубежів у різні часи нашої історії.
Завідувач бібліотеки Анна Заікіна розповіла про те, що  14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника та захисниці України. Провела огляд літератури, яка була представлена на книжковій виставці.
   «14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. В цей день громадяни нашої держави святкують День захисника та захисниці України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани усіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами», - заступник директора з виховної роботи Олександр Лавренко. Він наголосив, що боротьба за незалежність України продовжується і зараз. Словами подяки і вдячності згадали військових, що обороняють кордони на сході нашої країни.