ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника

Шановні учні, викладачі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

   Для багатьох він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

   Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші навчальні роки в училищі – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

   Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

   Дякуємо викладачам за їх самовіддану працю, за турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

   Батькам бажаємо в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша, найрозумніша, сильна та спортивна нація.

   Успіхів всім та натхнення! Щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів!