ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Алла Марущук та Олена Ребракова – віцечемпіонки України з велотреку

З 14 по 20 лютого 2020 р. у місті Львів відбувся відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку, у рамках якого чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата змагалися в олімпійських і не олімпійських номерах програми.
   Загалом змагання зібрали 215 учасників у складі 24 команд. Донецька область делегувала на змагання 14 спортсменів, 11 з них – представники ДВУОР ім. С.Бубки.
   У категорії «юніори» виступили Максим Телегін (II курс 22 група м. Бахмут), Гліб Юрченко (II курс 22 група м. Бахмут), Артем Зайцев (II курс 22 група м. Бахмут), Богдан Солонніков (9-Б клас, м. Донецьк/Бахмут), Олексій Никіпілов (I курс 22 група, м. Донецьк/Бахмут); у категорії «юнаки» - Герман Діденко (10 клас, м. Лиман/Бахмут), Даніель Беліч (9-Б клас, м. Краматорськ), Сергій Костюченко (9-Б клас, м.Донецьк/Бахмут).
   У категорії «юніорки» виступили Олена Ребракова (II курс 21 група, м. Бахмут), Алла Марущук (11 клас, с. Моршине Кіровоградської області/м. Бахмут);у категорії «дівчата»- Ніна Стоєцька (9-Б клас, м. Маріуполь/Бахмут).
Супроводжував команду тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Олександр Геращенко.
   Для значної частини команди ДВУОР ім. С.Бубки це були дебютні змагання на треку, але все ж таки наші велогонщиці спромоглися здобути нагороди.
   Срібні медалі у командній гонці переслідування на 4 км серед юніорок здобули Алла Марущук та Олена Ребракова, фінішувавши другими з результатом 5 хвилин 19,2 секунди. Дівчата поступилися представницям Миколаївської області (5 хв. 14,2), але обійшли суперниць з Білорусі (5 хв. 32,3).
   За крок від нагород у командній гонці серед юніорів зупинилися Богдан Солонніков, Гліб Юрченко, Максим Телегін та Артем Зайцев, які посіли четверте місце.
   Вітаємо спортсменів і тренерів з нагородами та дебютом на треку!