КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

До студентів ДВУОР ім. С.Бубки завітали Аліна Логвиненко, наставники і #OlympicLab

   22 січня 2020 р. Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області організувало черговий захід в рамках всеукраїнського проекту НОК України #OlympicLab, цього разу за напрямком «Базові бізнес навички та розвиток кар’єри».
До Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке функціонує в Бахмуті, завітали численні гості: заслужені тренери України Олена та Анатолій Чумаки; заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка XXX Олімпійських ігор у Лондоні-2012 Аліна Логвиненко; завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії Олег Олійник; в.о. начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко; відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.
   Учасниками заходу, який пройшов у бібліотеці ДВУОР ім. С.Бубки, стали 35 учнів і студентів. У щирій розмові Аліна Логвиненко, яка є випускницею училища, відповіла на різноманітні запитання і поділилась своїм професійним досвідом. Наставник титулованої легкоатлетки Анатолій Чумак і його дружина та колега Олена Чумак розповіли про свою тренерську діяльність, про покликання, можливості і варіанти розвитку кар’єри. 
   Наразі набути необхідні знання і отримати диплом тренера можна в Краматорську, на кафедрі фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. Завідувач кафедри Олег Олійник запропонував пройти пробне тестування, що викликало жвавий інтерес у вихованців училища. 
   Завершився захід врученням подарунків з символікою НОК України і спільним фото на згадку. А ще бібліотека ДВУОР ім. С.Бубки отримала новинки олімпійської літератури.