КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Волейбольні звитяги в чемпіонаті Малопольського воєводства

Вихованці коледжу ім. С.Бубки стали переможцями фіналу чемпіонату Малопольського воєводства з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2007-2010 років народження, який відбувся в Польщі 4 червня 2022 року.

У змаганні серед дівчат перше місце і золоті медалі здобули Поліна Здебська та Вікторія Леонова. Серед юнаків чемпіонами турніру стали Матвій Антонов і Тимофій Антонов. Також у змаганнях взяла участь ще одна наша пара – Олексій Марченко і Гліб Мандзій. Хлопці вибороли сьоме місце серед 17 команд. Для перших змагань це дуже і дуже добре, тож вітаємо наших вихованців зі вдалим виступом. Тож тренуйтесь, хлопці, працюйте – ваші перемоги попереду!
   «Від щирого серця висловлюю слова вдячності Федерації волейболу України в особі Михайла Мельника за допомогу спортсменам з Бахмута виїхати в безпечне місце, аби мати змогу тренуватися і розвиватися, – зазначила Олена Дробітько, тренер-викладач Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. – Також величезна подяка Федерації волейболу Польщі в особі Даріуш Помикальскі за всебічну підтримку, розуміння, допомогу абсолютно у всьому. Щиро дякуємо Польщі за солідарність з Україною! Те, що ви робите для українців – безцінно! За вашої підтримки наші діти мають змогу досягати нових звершень. Ми вам дуже вдячні».