gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Вручення свідоцтв та випускний бал в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

Випускники – наче лелеки, зібрались в вирій відлітать.

В дороги ранні і далекі, серця Вкраїні щоб віддать…

Щоб на олтар знання покласти, вклонитись рікам і полям,

Лицем у землю щоб не впасти, не зрадить школі й вчителям.

   Ще вчора лунав останній дзвоник для наших випускників, а сьогодні, 9 червня 2017 року, - Випускний бал.

   Свято з нагоди вручення важливого документа, свідоцтва про базову середню освіту, отримали випускники 9 класів. Вручення свідоцтв, «доросле» вбрання, обмін побажаннями, сльози і сміх – це те, що запам’ятається. Дівчата у гарних  сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. Позаду залишились уроки, дзвоникина веселі перерви, останній екзамен, попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів, широка дорога нового життя, самостійного, дорослого.

   Відкрили урочистий захід ведучі свята. Вони надали слово директору училища Анушкевичу І.К., який привітаввипускників із значною подією в їхньому житті, зичив їм удачі у всьому, щоб збувалися мрії, надії і сподівання.

   До учнів звернулися їхні класні керівники та батьки. Вони побажали випускникам легкої дороги у самостійне життя, здійснення всіх мрій і задумів і творчих планів!

   Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

gallery/випуск 9 класів 2017 (12)