gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

   24 березня Україна та весь світ відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. 

   Напередодні   Всесвітнього дня боротьби  проти  туберкульозу, викладач біологіїНікітіна Т.А. провела зі студентами ДВУОР ім. С. Бубки бесіду «Павутиння лиха». Розповідати підростаючому поколінню про симптоми, перебіг і наслідки туберкульозу сьогодні  потрібно. Впродовж  заходу присутні  не тільки дізналися нове про хворобу, а й ставили питання. Разом  подивилися  тематичне відео: науково – популярний фільм про  туберкульоз.

   23 березня медичними працівникамидля учнів  7-9 класів була проведена бесіда «Що таке туберкульоз?», де головною метою було – розширити знання про проблему підступної хвороби, познайомити учнів з поняттям «туберкульоз» і шляхами його зараження, пояснити учням необхідність профілактики щеплень від туберкульозу,  назвати основні симптоми захворювання. 

   24 березня студенти нашого училища прийняли участь у загальноміській акції «Разом проти туберкульозу».

   25 березня у рамках клубу вихідного дня вихователі  запропонували учням і студентам цікаву та пізнавальну бесіду «Туберкульоз шукає нові жертви»,яку провели у формі круглого столу.

   Під час епідемії від захворювання не застрахований ніхто. Разом з тим, слід пам’ятати, що туберкульоз виліковний. Від своєчасного обстеження і раннього виявлення захворювання залежить успіх лікування.
   «ПАМ`ЯТАЙТЕ! НАШЕ ЗДОРОВ`Я - В НАШИХ РУКАХ» - саме до такого висновку прийшли всі присутні на заході після проведеної вікторини «Життя без туберкульозу».

gallery/всесвітній день боротьби проти туберкульозу  (11)