gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Всесвітній День довкілля – справа молоді

Сьогодні День довкілля -

День захисту природи.

Отож часу не гаймо,

Берімось за роботу.

   Спілкування з природою потрібне людині не менш, ніж повітря, вода, їжа. На жаль, можливості такого спілкування дедалі зменшуються. Ще донедавна людина беззастережно раділа тому, що підкорила природу. Зараз людство, з деякою розгубленістю встановило, що охорона навколишнього середовища стало питанням актуальним. Природа потребує людської уваги та допомоги, саме до Всесвітнього Дня довкілля учнями та студентами училища проведено ряд заходів з прибирання берегової території ставка, висаджено кущі бузку, створено нові клумби біля приміщень гуртожитків.

   По одинці ми не можемо вирішити глобальні екологічні проблеми, які потребують фінансових витрат, але кожен з нас може залучитись до участі маленької але корисної справи – благоустрою території свого міста. Кожен таким вчинком може зробити великий внесок у боротьбі з екологічними проблемами нашого краю.

   Тож учні та студенти ДВУОР ім. С. Бубки  привертають увагу всіх, хто не байдужий до довкілля, тих, хто відчуває свою відповідальність перед майбутніми поколіннями. Тільки сумісними зусиллями ми можемо налагодити екологічну ситуацію у нашому краї. Наше довкілля необхідно очистити від сміття! Приєднуйтеся!

 

gallery/всесвітній день довкілля – справа молоді (9)