КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2020

    9 листопада  відзначають  День української писемності та мови. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Текст для ювілейного радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантом стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко. Читала диктант відома акторка Римма Зюбіна. Ведучі у студії розказали  історію диктанту й дали змогу всім охочим підготуватися до його написання. Пряма трансляція спецпроекту здійснювалась на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура.
   Цьогорічний радіодиктант національної єдності був ювілейним – 20-м за рахунком. Найактивнішими його учасниками традиційно - школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі.У ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій та відомі українці. Викладачі, учні та суденти КЗ «ДОСКСП ім.С.БУБКИ» також із задоволенням  долучилися до написання Всеукраїнського диктанту.  Успіху та натхнення!