КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

В’ячеслав Паршин – віцечемпіон Будапешту

З 30 квітня по 1 травня 2022 року в столиці Угорщини відбувся 35-й Кубок Будапешту з дзюдо.

Задля підвищення майстерності збірна команда Донецької області з дзюдо проводить навчально-тренувальний збір у Румунії.

Міжнародним іспитом для студентів Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки став Кубок Будапешту з дзюдо. Півтори тисячі учасників з 22 країн змагались на 8 татамі в угорській столиці.

«У ваговій категорії 90 кг В’ячеслав Паршин переміг трьох суперників і став срібним призером турніру. У категорії 60 кг Михайло Машталер виграв п’ять сутичок і посів п’яте місце. Максим Полковников не зміг взяти участь у змаганнях через травму коліна. Далі готуємось до Кубку Європи у Польщі», – розповів Даніїл Мільошкін, тренер-викладач КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки.

За можливість перебувати в безпеці та продовжувати займатись спортом наші дзюдоїсти дякують президенту Міжнародної федерації дзюдо (IJF) Маріусу Візеру, керівництву Федерації дзюдо України, президенту ФДУ Михайлу Кошляку, виконавчому директору ФДУ Інні Скороходовій.