КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Успіх Донеччини!

На змаганнях з важкої атлетики, які відбулись з 10 серпня по 18 серня 2022 року спортсмени коледжу показали високий результат на чемпіонаті Європи в Польщі.
   Голованов Владислав у ваговій категорії  +102 став двократним призером Європи до 15 років з результатом- ривок 110 кг, товчок 147 кг, загальна сума 257 кг, Боровський Андрій посів 2 місце до 17 років  у ваговій категорії 96 кг з результатом- ривок 130 кг, товчок 148 кг з загальною сумою 178 кг, Андрій рекомендований до вступу комунального закладу "ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ" на 1 курс коледжу та  Березін Гліб, який здобув бронзову медаль до 17 років у ваговій категорії 81 кг з результатом- ривок 118 кг, товчок 148 кг, загальна сума 266 кг, хлопці є вихованцями обласної школи ОСДЮШОР з важкої атлетики, підготовку до змагань проводили в м. Полтава на базі Полтавского національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.
   Коледж пишається вами! Ви - гордість Донеччини!
   Вітаємо спортсменів та тренера-викладача Ігора Обухова, який підготував спортсменів до змагань!