КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Усередині тебе живе переможець!

   В тобі ніхто і ніколи не виховував переможця, не розповідав чого ти можеш досягти. Але всередині тебе завжди живе щось більше, що завжди не дає тобі спокою. Це твій переможець, який затаївся глибоко всередині тебе і підживлює твої надії. Твої надії, що ти можеш досягти багато чого.

   До того як ми почнемо мріяти, ми відчуваємо в собі якесь бажання, іноді сильне, іноді злегка помітне. І коли ми розуміємо чого хочемо, воно стає мрією, яка не дає нам спокою. Але коли ми дозволили собі думати, що мрія може здійснитися і прийняли рішення здійснити її, незважаючи на всі труднощі, вона стає метою.

   Чим маштабніше ти ставиш перед собою мету, тим складніше прийняти рішення, тим більше сумнівів. І цей період сумнівів найскладніший. Ти стоїш перед вибором. Ти можеш відступити, так як розумієш, що буде складний і небезпечний шлях і зрадити свого внутрішнього переможця. Він буде періодично нагадувати тобі про себе внутрішніми стражданнями, але чим частіше ти будеш відмовляти своєї мрії, тим тихіше і слабкіше буде його голос, поки взагалі не пропаде. Людина, позбавлена внутрішнього переможця, відчуває себе невдахою. У світі повно невдах, їх не мучать вже сумніви, вони вже не вірять в себе, вони можуть тільки скаржитися і звинувачувати.

   Але є й інший шлях - шлях переможця. Цей шлях складний, що вимагає від нас значних зусиль. Такі важливі рішення приймаються непросто. Наше зростання часто супроводжується випробуваннями у вигляді болю, поразок, непередбачених обставин життя, які можуть гальмувати зростання. Настає момент, коли бажання перемогти сильніше, ніж страх програти, коли перебувати в стані сумнівів нестерпно, і рішення приймається йти до мети не дивлячись ні на що.

   Ви думаєте, що йти до вашої мрії важко. Але повірте, набагато важче не йти до неї. Ця мрія була дана не комусь іншому, а саме вам. Ви ніколи не зможете спокійно заснути, тому що переможець в кожному з вас, в кожній вашій клітці, він не дасть вам спокою.

Випусти свого переможця. Став великі цілі, приймай рішення і досягай успіху!

Автори: Ходаковська Тетяна

                                                 Волков Володимир

Ваше ім'я  
Эл. пошта  
Ваше питання або побажання  
Зв'язатися з автором даної статті Ви можете скориставшись формою зворотнього зв'язку: