КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Увага! Важлива інформація для батьків!

   Шановні батьки! 
   Вітаємо з початком нового 2020-2021 навчального ріку!
   Відповідно до Листа МОН № 1/9-406 від 29.07.2020 року «Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину», № 1/9-420 від 05.08.2020 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 01.09.2020р. у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ.С.БУБКИ діють наступні правила:
1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійка проводитися не буде, всі  класи і групи проводять класні заходи у своїх класних кімнатах. 
2. Вхід на територію коледжу батьків, бабусь, дідусів під час освітнього процесу суворо заборонено. На територію коледжу заходять тільки учні, студенти, викладачі та персонал закладу.
3. При вході в заклад та в гуртожиток учням та студентам обробляють руки антисептиком. Протягом дня діти за бажанням та за необхідності обробляють руки індивідуальним (власним) антисептиком.
4. При вході у приміщення та під час перерв учні та студенти повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
5. Викладачам, персоналу та учням і студентам щоранку будуть проводити температурний скринінг.
6. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
7. Ви, як батьки, зі свого боку: перед відправленням дитини до коледжу проведіть термометрію, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до закладу з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!! Повідомте про стан дитини класного керівника або куратора групи!
8. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
9. За кожним класом, групою закріплено певний навчальний кабінет. 
10. Рух у приміщенні здійснюється згідно з затвердженим маршрутом за правостороннім принципом. 
11. Класні керівники, куратори груп та тренери-викладачі кожного дня проводять візуальний огляд дитини на наявність симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) та опитуютьпро самопочуття у дитини.
12. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби у здобувача освіти, під час навчального процесу класний керівник, куратор групи діє згідно з рекомендаціями.
13. Організовано харчування учнів відповідно до графіку. Відстань між столами 1,5 м, за столом розміщується чотири особи. 
Ми сподіваємося на ваше розуміння такої нелегкої ситуації та чекаємо підтримки! Тільки дотримуючись правил та санітарних вимог, ми разом зможемо утримати наш регіон у «зеленій» зоні та організувати нашим дітям навчання за шкільними партами.
Зі свого боку будемо намагатися зробити навчання вашої дитини максимально комфортним та якісним.
                                                                                                                                                                                                                   Адміністрація коледжу