КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров відвідав Донецький обласний коледж імені Сергія Бубки

   13 квітня в рамках робочого візиту до міста Полтава заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров завітав у Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки.
   Цей комунальний навчальний заклад, що підпорядковується Донецькій обласній державній адміністрації, через війну російських загарбників проти України вимушений був двічі змінювати місце розташування – у 2015 році він був переміщений з Донецька до Бахмута, а в 2022-му – з Бахмута до Полтави. Але беззмінним залишається головне прагнення адміністрації, педагогів та тренерів-викладачів – виховувати сильну спортивну молодь, яка б гідно представляла Донецьку область на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
   Віталій Лавров у супроводі директора ДОСФКСП ім. С. Бубки Ігоря Анушкевича ознайомився з умовами для навчання, тренування та проживання вихованців коледжу, що наразі функціонує на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
   Було обговорено актуальні питання, перспективи розвитку закладу, зокрема, впровадження інноваційних цифрових технологій у навчально-тренувальний процес.