gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Збережемо первоцвіти

   Первоцвіти - рослини, які сприймаються нами як символи весни. Це безцінний дар природи, перша посмішка весни. Вони першими зацвітають, даруючи людям свою тендітну красу. 

   На початку весни на галявинах ще під снігом з’являються невеличкі рослинки примули із розеткою яскраво-зелених листочків. Ніжні жовті квіточки нагадують маленьку парасольку. Мандруючи лісом у березні, ми можемо побачити  як проглядають на проталинах тендітні ніжні проліски та підсніжники.

   Перші квіточки весни, з загальною назвою первоцвіти, мають і загальну проблему. Вони знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної книги України.

   Щоб запобігти поширенню екологічної катастрофи, в училищі проведено роз’яснювальну роботу щодо захисту рослин. Учні та студенти не тільки вивчали як захищати та зберігати перші весняні квіти, але й спостерігали за первоцвітами, які ростуть на території нашого закладу. Студенти-фотолюбителі зробили чудові знімки та організували фотогалерею. Гаслом фотовиставки були слова: «Пам’ятаймо – те, що ми залишимо для наступних поколінь залежить від нашого вибору! Бережи первоцвіти!»

gallery/stattya pervotsvity (9)