gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Зустріч молодіжного активу ДВУОР з Бахмутським міським головою

   24 червня 2017 року напередодні святкування Дня молоді в малій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулася зустріч молодіжного активу ДВУОР з Бахмутським міським головою Олексієм Ревою.

   У зустрічі взяли участь обдаровані студенти, лідери студентського самоврядування, заступник міського голови Вікторія Точена, а також начальники управлінь охорони здоров’я  молодіжної політики та у справах дітей, культури, освіти та представники Управління з питань фізичної культури і спорту.

   На початку зустрічі Олексій Рева привітав присутніх з літніми святами та з нагоди Дня молоді. Під час проведення за активну участь в реалізації державної молодіжної політики та особистий внесок у розвиток молодіжного руху в місті нагороджено голову студентської ради ДВУОР ІМ.С.БУБКИ ДжаліловаЗакарію, за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху - Сичова Олексія, Середенка Владислава та ДунськуКрістіну, за високі досягнення в творчій роботі – Яковлєву Юлію, студенти були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками від міського голови.

   Після урочистої частини студенти обговорили з міським головою пріоритетні напрямки роботи в області молодіжної політики та висловили вдячність Олексію Реві за підтримку та сприяння розвитку молоді міста.

gallery/zustrіch-molodіzhnogo-aktivu-dvuor-z-baxmutskim-mіskim-golovoyu (6)