КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Урочисте відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

   Сьогодні, 09 лютого 2018 року, в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ відбулося урочисте підняття прапору України та прапору Національного олімпійського комітету на честь відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор.
   У заході прийняли участь учні, студенти та робітники ДВУОР, шанувальники спорту, юні хокеїсти – вихованці ДЮСШ хокейного клубу «Донбас» та почесні гості:заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Ремський В. В., Бахмутський міський голова Рева О. О., директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації  Мицик В.П.
   Після привітання почесних гостей свята, право підняти державний та олімпійський прапори надано було майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниці чемпіонату Європи 2003 серед юніорів, переможниці Всесвітньої літньої Універсіади 2003 р., переможниці командного чемпіонату Європи 2009 р., бронзовій призерці чемпіонату Європи 2012 р., учасниці Олімпійських ігор 2004, 2008 р, 2012 та 2016 р. Наталі Семеновій та кандидату в майстри спорту України, срібному призеру чемпіонату Європи серед школярів, чемпіону України серед юнаків з боротьби вільної Гончарову Микиті.
   Право запалити олімпійський вогонь було надано чемпіону України та Донецької області з боротьби самбо серед юнаків, срібному призеру чемпіонату України та Всеукраїнського турніру з дзюдо серед юнаків Разгонову Максиму та бронзовій призерці чемпіонату Європи з боротьби вільної серед дівчат, чемпіонці України з боротьби вільної Петровській Віолетті.
   Без символів не проходить жодна олімпіада, тому на урочистий захід під оплески присутніх завітав Символ Олімпіади 2018 року – біле тигреня Сухорант.

   Тож бажаємо нашим спортсменам перемог. Ми будемо за них вболівати, їм необхідна наша підтримка.