КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Зустріч з представниками ювенальної превенції

   24.09.2020 року в КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ» представники ювенальної превенції сектора превенції Бахмутського відділу поліції Головного управляння Національної поліції в Донецькій області провели лекційне заняття з проблемних питань профілактики та протидії булінгу. Учні та студенти коледжу також прослухали інформацію про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності.
   Булінг визначається психологами як цькування, утиск і дискримінація, тобто тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (з фізичними або психологічними проявами) з боку дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини. Найбільше булінг поширений у шкільному середовищі, але трапляється й у дворі та будь-яких інших дитячих колективах.
   Поліцейські  дали змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час зустрічі та нагадали підліткам про основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації,  у які можна потрапити  і як їх уникнути. Наприкінці зустрічі правоохоронці закликали студентів бути  законослухняними громадянами.