КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

«Зустріч з прикордонниками в СК «Металург»

   12 квітня 2018 року на території Бахмутського спортивного комплексу «Металург» пройшла урочиста презентація спортсменів-олімпійців Адміністративної державної прикордонної служби України.
   На заході були присутні представники Донецької обласної державної адміністрації, Донецько-Луганського регіонального управління прикордонної служби України, призери Олімпійських ігор, заслужені спортсмени України, спортсмени ДВУОР ІМ.С.БУБКИ,  жителі та гості Бахмуту.
З вітальним словом виступили директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Мицик Володимир Петрович, начальник Донецько-Луганського регіонального управління прикордонної служби України, генерал-майор Бандар Володимир Анатолійович та заступник директора Департаменту особового складу – Начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності департаменту особового складу ДПСУ, полковник Фігура Олег Володимирович. З нагоди 100-річча створення першого прикордонного загіну України спортсмени - олімпійці були нагороджені  почесними нагородами та пам’ятним сувенірами від ДВУОР ІМ.С.БУБКИ.
   Другою частиною заходу були показові виступи провідних спортсменів училища та вихованців КДЮСШ м. Бахмута, а також майстер клас з рукопашного бою, чемпіонів Світу та Європи Жураківського Анатолія та Хотінь Євгена.
   В фойє легкоатлетичного манежу учасники та  гості заходу мали змогу поспілкуватись с спортсменами-олімпійцями та ознайомитись з їх нагородами, досягненнями, сфотографуватись з ними на згадку. В свою чергу почесні гості залишили свій автограф з побажаннями вихованцям училища в Книзі почесних гостей ДВУОР ІМ.С.БУБКИ.