КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Зустрічаймо Новий рік!

   Свято Нового року чекають усі з нетерпінням та сподіваннями на краще. Кожен навчальний заклад – це велика родина. У нашому училищі підготовку до свята почали заздалегідь: прикрасили вуличні ялинки, навчальні кабінети, коридори, корпуси гуртожитку, кімнати студентів та учнів, готували новорічну фотозону для святкових селфі.  Саме святкування відбулося 26 грудня новорічною шоу програмою «Хто зверху?» - команда студентів проти команди викладачів. Веселі конкурси, запальна музика зробили неймовірний настрій вболівальникам команд.
   На особливу увагу заслуговував зворушливий художній номер Павлова Дмитра та Шуміло Лідії. Вони виконали ліричну новорічну композицію під супровід гітари.
    Ведучий команди викладачів Акопян Самвел Акопович упевнено вів гравців Ситковську Ірину Петрівну, Леле Галину Сергіївну, Нікітіну Тетяну Анатолівну до перемоги. Особливо жвавими були викладачі у конкурсі «Живі літери». Не відставали і студенти Журавов Данило, Дем’янова Таїсія, Миронець Дар’я, на чолі з ведучою Яковлєвою Юлею. Цікавою була номінації «Хто я?», музичний конкурс «Показуха». Захопливими були питання «Бліц опитування», додаткові завдання та «Дивоглядки». Остаточну перемогу викладачі виграли у заключному конкурсі «Дженга».  Учасники гри отримали солодкі призи, і разом з присутніми на вечорі, море приємних вражень, сміху, веселощів і хорошого настрою.


З Новим роком, добрі люди !
Сподіваюсь, з Вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі !
З Новим роком, добрі люди !
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить Вам, добрі люди!