КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

31 травня пролунав останній дзвоник для вихованців коледжу

   Уже третій рік поспіль свято останнього дзвоника в Україні відбувається в умовах повномасштабної війни, яку розв'язала рф. 
   Попри  складні обставини, останній дзвоник залишається важливою подією для учнів, викладачів та батьків, символізуючи завершення ще одного навчального року й дає надію на мирне і спокійне літо.
   Слова найщиріших привітань на адресу випускників  прозвучали від начальника Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимира МИЦИКА та директора коледжу Ігоря АНУШКЕВИЧА. Також з напутнім словом до цьогорічних випускників звернулась заступниця директора з навчальної роботи Ірина СИТКОВСЬКА.
   В атмосфері урочистості з нагоди завершення навчального року грамотами Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА були нагороджені працівники та здобувачі освіти коледжу.
   Слова вдячності педагогам та тренерам від  випускників  додали у святкову атмосферу ліричного настрою, і подекуди присутні не змогли стримати сліз.
   Щиро вітаємо всіх освітян, учнів і батьків зі святом останнього дзвоника!
   Дякуємо педагогам за щоденну працю, знання і досвід, за те, що вкладали особливий сенс у кожне слово і спрямовували молодь на  шляху до знань! 
   Випускникам бажаємо, щоб знання, отримані в коледжі, стали запорукою майбутніх успіхів і допомогли досягти омріяних вершин.
    Бажаємо всім мирного неба, щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!