КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорок віком до 20 років

   З 28 по 30 червня 2023 року в Сантьяго де Компостела (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед юніорок віком до 20 років, у якому змагалися спортсменки з 25 країн.
   Україну представили дві спортсменки коледжу: Марія Єфремова і Єлизавета Виноград.
   У ваговій категорії до 53 кг Марія Єфремова виступила блискуче, не віддавши суперницям жодного балу. На шляху до фіналу Марія достроково перемогла Вів’єн Матій (Угорщина), Анну Тєлєгіну (Литва), Аморі Андріч (Німеччина), а в сутичці за "золото" домінувала над Гультакін Ширіновою (Азербайджан). 
   У ваговій категорії до 65 кг Єлизавета Виноград посіла п’яте місце. Єлизавета поклала на лопатки Реку Ван Ос (Нідерланди), у чвертьфіналі виборола перемогу над Герганою Стояновою (Болгарія), у півфіналі не впоралась з Еніко Елекес (Угорщина), а в драматичному бронзовому фіналі фортуна посміхнулась Масі Перович (Сербія).
   Марія Єфремова та Єлизавета Виноград – студентки нашого коледжу та спортсменки змінного складу відділення вільної боротьби Школи вищої спортивної майстерності. Дівчата тренуються під керівництвом заслужених тренерів України Андрія і Максима Єфремових. 
   На чемпіонаті Європи українки виступили в кожній з десяти вагових категорій і вибороли шість золотих та дві бронзові нагороди, а також кубок за перше місце в командному заліку.
   Вітаємо спортсменку та тренерів-викладачів з вдалим виступом на змаганнях!