КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики, Луцьк

З 22 по 27 квітня 2024 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики.  У цих змаганнях вдало виступили спортсмени коледжу, які показали наступні результати:
   Олександра Шиляєва вагова категорія 45 кг виборола три бронзові медалі: в ривку, поштовху та сумі двоборства, з результатом: ривок – 52 кг, поштовх – 64 кг, сума двоборства – 116 кг, Вероніка Гончарова вагова категорія 55 кг виборола три бронзові медалі: в ривку, поштовху та сумі двоборства, з результатом: ривок – 71 кг, поштовх – 86 кг, сума двоборства – 157 кг, Данило Чиняков в ваговій категорії 102 кг виборов три бронзові медалі: в ривку, поштовху, сумі двоборства, з результатом: ривок – 165 кг, поштовх – 193 кг, сума двоборства – 358 кг.
   В командній першості серед жінок Донецька область посіла трєте місце, серед чоловіків друге.
   Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів Ігоря Вікторовича Обухова, Ігоря Ігоровича Обухова з вдалим виступом на змаганнях!