КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів, Луцьк

З 11 по 16 березня 2024 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17 років, присвячений Збройним силам України. На цих змаганнях брали участь 264 спортсмени з 18 областей, з яких 117 дівчат та 147 хлопців.
   Спортсмени коледжу вже з першого дня змагань показали високі результати, а саме серед кадеток:
Гончарова Вероніка у в/к 55 кг, здобула 3 золоті медалі в  ривку, поштовху та сумі;
Шиляєва Олександра у в/к 45  кг здобула срібну медаль у  ривку та сумі і бронзову медаль у поштовху;
Міхович Злата у в/к 49 кг здобула бронзову медаль у поштовху;
   Серед кадетів:
Самойлов Данило в/к 49 кг, здобув 3 золоті медалі в  ривку, поштовху та сумі;
Малюк Михайло в/к 81 кг, здобув 3 бронзові медалі в  ривку, поштовху та сумі;
Голованов Владислав в/к +102 кг, здобув 3 золоті медалі в  ривку, поштовху та сумі;
Скляр Андрій в/к 96 кг, здобув золоту медаль у поштовху та сумі і бронзову медаль у ривку;
Ангелов Святослав в/к +102 кг, здобув срібну медаль у поштовху та сумі і бронзову медаль у ривку;
   Також хочемо зазначити, що ці змагання були відбірковими до чемпіонатів Європи, до 17 років відібрались: Шиляєва О., Гончарова В., Самойлов Д., Малюк М., Ангелов С., до 15 років-Міхович З. Голованову В. пощастило відібратися як на чемпіонат Європи до 17 років так і на чемпіонат Світу до 17 років.
   Важкоатлети Донеччини гідно виступили на змаганнях, здобувши 1 командне місце у заліку.
   Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів Ігоря Вікторовича Обухова та Ігоря Ігоровича Обухова з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо успіхів у подальшій підготовці до змагань!