КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День Соборності – символ злуки та єдності

   22 січня українці відзначають День Соборності – символ злуки та єдності. З нагоди цієї визначної в історії державотворення дати для учнів та студентів коледжу було проведено низку виховних та культурно-мистецьких заходів.

   З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги і любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму здобувачі освіти коледжу прослухали онлайн-лекцію «СОБОРНА Україна», проведення якої ініціювало Мінмолодьспорт спільно з Українським інститутом національної пам’яті.

   Також вихованці мали змогу стати учасниками презентаційної сесії «Ювілей Дня Соборності: сучасне перепрочитання. Герої Крут – образ сьогодення», організованої відділом національного виховання та європейської інтеграції  управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.
   Класні керівники та куратори студентських груп провели з вихованцями дискусії на тему «День Соборності: нові виклики для єдності українців».
   Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

   З Днем Соборності, Україно!