КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Марія ЄФРЕМОВА вирушила до чемпіонату світу з боротьби вільної U20

   Вихованка коледжу Марія ЄФРЕМОВА у складі національної збірної команди України вирушила до чемпіонату світу з боротьби вільної U20 у ваговій категорії 53 кг. Чемпіонат триватиме з 14 по 20 серпня в м. Аманні. 
   Можливо, це одна з небагатьох вагових категорій, у якій представниця Японії може не бути фаворитом на папері. Вихованка коледжу Марія ЄФРЕМОВА , міжнародна борчиня, яка не мала поразок у семи змаганнях, Марія є дворазовою чемпіонкою чемпіонатів Європи U20, U17 Світу, U17 Європи та U15 це робить її головним претендентом  золотої медалі.

   На минулорічному чемпіонаті світу U17 Марія перемогла представницю Японії Сакуру ОНІШІ, яка минулого року виграла золото, не віддавши жодного бала. Також вона виграла золото Європи U20, не здавши жодного бала в чотирьох сутичках.

   Але виграти золоту медаль в Аммані буде нелегко. Нагіса ХАРАДА яка представляє Японію домінувала у відбіркових випробуваннях Японії, здобувши три перемоги за технічною перевагою. Харада також є чемпіонкою світу 2019 U17, вона виграла срібну медаль на Klippan Lady's Open 2023, програвши чемпіонці Європи Йонні МАЛМГРЕН зі Швеція. 
 
   Бажаємо успішного виступу, віримо у перемогу!

  Джерело інформації  офіційний сайт міжнародної асоціації боротьби вільної: https://uww.org/article/u20-stars-gear-japan-test-womens-wrestling