КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Наше життя – наша відповідальність

У період із 02 до 09 жовтня 2023 року, з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму, в коледжі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
З метою залучення учнів та студентів коледжу до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, було проведено низку заходів:
- тематичні уроки: «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Знай та розпізнавай дорожні знаки», «Безпека дорожнього руху – це життя!»;
- бесіди: «Дорожні знаки та їх значення», «Правила для пішоходів», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів»;
- виховні години: «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Знавці правил дорожнього руху», «Безпека на дорозі – безпека життя».
   Бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!