КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Навчальний 2023-2024 рік розпочато!

   У ході підготовки до нового навчального року в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» було проведено  низку організаційних заходів.
   28 серпня, під керівництвом директора Ігоря АНУШКЕВИЧА, відбулася тренерська нарада. На обговорення були висунуті актуальні питання щодо  організації в закладі навчально-тренувального процесу.
   30 серпня, під головуванням адміністрації коледжу,  було проведено педагогічну раду. Зі вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу Ігор АНУШКЕВИЧ побажавши педагогічним працівникам сил та наснаги в новому навчальному році. Заступниця директора з навчальної роботи Ірина СИТКОВСЬКА  розповіла про підготовку до нового навчального року в умовах воєнного стану. На нараді було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:  про початок навчання в очному форматі; адаптацію нових учнів; підвищення кваліфікації педагогічних працівників; новітні педагогічні технології в контексті національно-патріотичного виховання.
   Заступник директора з виховної роботи Світлана ДУДНИК, у своєму зверненні, окрему увагу приділила питанням організації перебування дітей у гуртожитку та надала вичерпні відповіді щодо безпеки учнів і студентів під час освітнього процесу.
   Бажаємо тренерам-викладачам і педагогам коледжу професійної наснаги та успіхів!