КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Рейтинговий турнір “Open Zagreb”

   10 січня 2024 року у столиці Хорватії стартує рейтинговий турнір “Open Zagreb” у  складі збірної команди України боротиметься студентка 3 курсу Марія ЄФРЕМОВА у ваговій категорії 53 кг.
   Ця вагова категорія до 53 кг є широкою, де більше одного борця достатньо добре, щоб виграти золоту медаль. Три китайські борці та три американські борці домінують у записах. Чунь ЛЕЙ (CHN), Цянью ПАН (CHN) і Мін ЧЖАН (CHN) намагатимуться фінішувати на найкращій позиції, щоб претендувати на місце національної збірної.
   У США Джакарра ВІНЧЕСТЕР (США), Хейлі ОГЕЛЛО (США) і Домінік ПЕРІШ (США). Ця вагова категорія ще не була кваліфікована нацією, і представник Pan-Am Olympic Qualifiers буде обраний у лютому.
Бронзова призерка світу Лючія ЄПЕЗ ГУЗМАН (ECU) і чемпіонка Європи Йонна МАЛМГРЕН (Швеція) заявлені на змагання разом із юним вундеркіндом Марією ЄФРЕМОВОЮ (УКР) і Карлою ГОДІНЕЗ (Канада).
   Срібна призерка світу Анастасія НІЧІТА (MDA) є фаворитом на золоту медаль, але їй доведеться пройти через Хелен МАРУЛІС (США) і три китайські стіни в Qi ZHANG (CHN), Kexin HONG (CHN) і Yongxin FENG (CHN). 

   Джерело інформації: офіційний сайт міжнародної асоціації боротьби вільної https://uww.org/article/blockbuster-ww-bouts-cards-zagreb-open