КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Штангіст Данило Чиняков – в топ-4 чемпіонату світу U20 в Мексиці

З 15 по 23 листопада 2023 року в місті Гвадалахара (Мексика) відбувся чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років.
   На світовій першості Україну представив 18-річний Данило Чиняков (м. Бахмут/м. Добропілля), студент IV курсу комунального закладу «Донецький
обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки».
   У ваговій категорії 96 кг Данило Чиняков продемонстрував четвертий результат у ривку (163 кг), став шостим у поштовху (187 кг) і за сумою двоборства посів четверте місце (350 кг).
   Вихованець важкої атлетики Донецької області поступився представникам Ірану, Туркменістану, Японії та випередив дев’ятьох суперників із Грузії, Канади, США, Австралії, Швеції, Хорватії, Єгипту.
   Нагадаємо, влітку цього року на чемпіонаті Європи U20 у Бухаресті (Румунія) Данило Чиняков став чемпіоном у ривку і віцечемпіоном за сумою
двоборства (154+184=338 кг).
   До престижних міжнародних змагань Данила Чинякова підготували Ігор Вікторович Обухов і Ігор Ігорович Обухов, тренери-викладачі КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки».
   Директор нашого коледжу Ігор Анушкевич і співробітники привітали спортсмена та його наставників з успішним виступом і побажали перемог на наступних змаганнях.