КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Cвяткування Міжнародного Олімпійського дня

   Олімпійський день продовжує крокувати Україною.
   23 червня в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» за участі Донецького обласного  центру фізичного населення «Спорт для всіх», з метою пропагування здорового способу життя та занять спортом, було проведено низку заходів в рамках святкування Міжнародного Олімпійського дня.
   Під час урочистого відкриття заходу з теплими словами привітань до усіх присутніх звернулись почесні гості:
- начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Володимир МИЦИК; 
- директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій ГОЛОВЧЕНКО; 
- перший віце-президент федерації футболу Донецької області Олександр КОСЕВИЧ;
- директор КУМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ   СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ» Ігор АНУШКЕВИЧ.
   Рухові активності цього дня розпочалися з символічного забігу. Після запальної руханки всі присутні рушили до старту та подолали дистанцію довжиною 2 км. 
   На майданчику з ігровий видів спорту вихованці коледжу взяли участь у спортивній естафеті, яка складалася з 5-ти етапів.
   Вирувала активність також і на футбольному майданчику. У товариському матчі зійшлися команди ветеранів коледжу та теперішних вихованців закладу. Команди «Моноліт» (Покровськ) та «Слов’янськ-АТО» зійшлися в матчі в рамках фіналу кубку Донецької області.
   На завершення заходу, за доброю традицією начальник управління фізичної культур  та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир МИЦИК нагородив  усіх учасників пам’ятними подарунками.
   Усі бажаючі мали змогу стати частинкою цього насиченого спортивними подіями та позитивним настроєм свята.
   Рухаємося до перемоги заради миру!