КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Свято Першого вересня в коледжі

   Тепло, радісно та хвилююче,-саме так Першого вересня  традиційно розпочався навчальний рік у коледжі.
   У цей день лунали щирі слова привітань. 
   Очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло КИРИЛЕНКО привітав всіх учнів і вчителів Донеччини із Днем знань. Свої привітання надіслав начальник Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир МИЦИК, який подякував усім освітянам за невтомну та безупинну працю.
   Виконуючий обов’язки начальника Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Юрій ГОРБУНОВ у своєму зверненні привітав здобувачів освіти та працівників коледжу з початком навчального року та побажав успіхів у навчанні та роботі, впевненості у власних силах та досягнення нових вершин.
   Директор коледжу Ігор АНУШКЕВИЧ, звертаючись до присутніх від імені адміністрації, привітав з початком нового навчального року, подякував за підтримку Збройних Сил України, побажав усім вихованцям успішного навчального року, а педагогам та тренерам-викладачам - мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. А головне – навчатись у мирній, незалежній Україні.  
   Керівництво  та працівники коледжу  роблять все для того, щоб сприяти створенню безпечного освітнього середовища у часи героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню.
   Всупереч війні, ми розпочинаємо навчальний рік в очному форматі. Тож нехай він відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
   Пам’ятаймо, що в невтомній праці — наша перемога, а в навчальних і спортивних здобутках — майбутнє нашої країни!
   Бажаємо успішного навчального року!