КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Тренінг «Конфлікт. Вміння керувати своїми емоціями»

   13 листопада 2023 року в комунальному закладі «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» відбувся тренінг на тему: «Конфлікт. Вміння керувати своїми емоціями».
   Навички розв’язувати конфлікти має переваги як у студентському середовищі, так і в житті загалом. Ці навички покращують взаємини, розвивають емоційний інтелект та сприяють психологічному добробуту студентів. Важливо закріплювати й розвивати ці навички в рамках освітнього процесу та поза ним для забезпечення ментального здоров’я студентів.
   Тренінг в онлайн-форматі провела Юлія Макогон, психолог лікувально-діагностичного центру КНП БЛІЛ (м. Бахмут). «Дякуємо за організацію пізнавального заходу, особливо практичної частини. Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері», – зазначила Ірина Ситковська, заступник директора КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки».
   Низку тренінгів для здобувачів освіти про збереження ментального здоров’я започаткували Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з Управлінням охорони здоров’я Бахмутської міської ради.