КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Вітаємо з Днем тренера!

   День тренера в Україні відзначається щорічно 19 липня. Це свято спорту та наставництва, свято фізичної культури, виховання й педагогіки. Це професійне свято фахівців сфери фізичної культури і спорту, які ведуть навчально-тренувальну роботу, направлену на виховання та підготовку спортсменів. Ідея цього професійного спортивного свята з’явилася в 1999 році. Однак офіційно День тренера було визнано лише в 2021 році, коли Президент України підписав відповідний указ. Дата 19 липня була обрана не випадково, адже саме цього дня в 1996 році Україна вперше взяла участь в Олімпійських змаганнях як незалежна держава.
   Це свято всіх тренерів нашої країни – людей, які допомагають розкриватися спортивним талантам дітей, ростять у них цілеспрямованість і віру в перемогу.
   Українські тренери – найкращі у світі! З перших днів бойових дій ви проявили себе як справжні патріоти. Серед вас - воїни, волонтери, відповідальні особи, на плечі яких випала почесна місія - організувати безпечний виїзд за кордон сотень наших юних вихованців, аби зберегти їхні життя.  
   Кожен з вас - Герой! І ми щиро дякуємо вам за щоденну кропітку працю, особливо зараз, у воєнний час.
   Бажаємо вам козацького здоров’я, наснаги, цікавих творчих задумів в роботі, мирного неба над головою! Зичимо визначних звитяг у різноманітних міжнародних змаганнях, щоб по всьому світу постійно лунав гімн України та майорів синьо-жовтий прапор!